KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10436225
nr 1043 6225
Akvarell
Henry Cumming, Helsingör, blomsterstilleben, signerad, 37x26
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juni 2016
kl 20:52:24
8/6 08:45:17
250 kr
13/6 20:46:56